Prodej společností s.r.o., a.s., SE

Založení evropské společnosti

Podnikáte a rozhodli jste se pro založení evropské společnosti? Svěřte se nám se svými konkrétními nároky a možnostmi. Založíme vám společnost na míru a dáme vám cenné rady a tipy do budoucna. Evropskou společnost u nás můžete získat už za 1 měsíc a pokud si u nás SE koupíte, tak již do druhého dne. Pokud se do jejího založení pustíte sami, pravděpodobně se nevyhnete nepříjemným komplikacím. Využijte našich praktických zkušeností, které vám zajistí hladké odstartování vašeho byznysu v zahraničí.

Proč spolupracovat s námi

Jsme specialisté na založení SE

Kontaktujte nás

Companies.cz s.r.o.

Václavské náměstí 846/1

Palác Koruna, 3. patro

110 00 Praha 1

 

E-mail: info@companies.cz
Telefon:  +420 236 033 606
Mobil: +420 724 342 534

Ceny společností

založení s.r.o. (při obj. sídla na 24 měs.) od   6.200 Kč
založení s.r.o. (1 zakladatel) od 12.900 Kč
založení s.r.o. (více zakladatelů) od 17.900 Kč
ready made s.r.o. od 14.900 Kč
akciová společnost od 54.890 Kč
evropská společnost od 62.990 Kč

Evropská společnost založená fúzí

Evropská společnost může být založena několika způsoby: fúzí, vytvořením holdingové společnosti, vytvořením dceřiné společnosti nebo změnou právní formy.

V případě fúze evropské společnosti můžeme mluvit o spojení minimálně dvou akciových společností. Společnosti mohou pocházet z různých států evropské unie. Sídlo evropské společnosti se pak může nacházet i v jiném státě než mají sídlo původní společnosti. Jedná se o nejčastější způsob založení evropské společnosti. Často se takhle vytvářejí mezinárodní společnosti, které mají sídlo ve státu s příznivým daňovým systémem.

Holdingová SE

Holdingovou evropskou společnost může vytvořit více akciových společností nebo i společností s ručením omezeným. Obdobný postup je možné aplikovat při založení dceřiné společnosti. Opět zde v obou případech platí, že firmy mají sídlo ve více státech EU.

Dceřiná SE

Pokud vlastníte akciovou společnost a zároveň dceřinou společnost či pobočku v jiném státě EU, můžete akciovou společnost transformovat na evropskou společnost. Podmínkou zde však je minimální působení na trhu 2 roky. Sídlo firmy zůstává v původním členském státě. Platí také, že již existující evropská společnost může zakládat společnosti dceřiné. Evropskou společnost si u nás můžete i zakoupit již jako založenou. Pro snadný start podnikání není nic jednoduššího.

 

Evropská společnost dle vašich představ

Vyberte si tedy způsob založení SE, který vám je nejbližší a neváhejte nás kontaktovat. Nastiňte nám své možnosti a rádi vám pomůžeme s podniknutím následujících kroků. Pokud chcete podnikat v evropské společnosti, musíte mít alespoň založenou společnost s ručením omezeným. I tuto drobnou bariéru vám však můžeme pomoci vyřešit.

Hlavní výhody SE

Získáte prestižní společnost s mezinárodní působností. Podnikat můžete v kterémkoliv ze států EU a můžete libovolně zakládat nové pobočky nebo dceřiné společnosti. Uniknete vlivu českých úřadů. Vadí vám vysoké daně nebo česká legislativa? S evropskou společností tyto problémy nebudete muset řešit. Budete mít možnost přesunout sídlo firmy do některé země s příznivějším systémem. Dosáhnete na nižší daně a třeba získáte i vysoké dotace na podporu vašeho podnikání.

Koupě evropské společnosti založené na míru ušetří peníze

Ušetříte náklady na správu a řízení společnosti, jelikož si budete moci vybrat strukturu vedení, která pro vás bude výhodnější. V neposlední řadě získáte firmu, která vzbudí ve vašich klientech vyšší důvěryhodnost a bude působit seriózně.

Pomůžeme vám s využitím všech těchto bodů ve váš prospěch. Založíme vám společnost, která bude na 100 % odpovídat vašim představám. Pokud se tedy neorientujete v mezinárodní právní úpravě, rozhodně to nevadí, od toho tu jsou naše profesionální služby.

 

Proč využít založení SE u nás

  • Evropskou společnost pro vás připravíme už za 1 měsíc.
  • Stačí jedna osobní schůzka, vše další zvládneme bez vaší asistence.
  • Poskytneme vám cenné rady pro budoucí podnikání.
  • Vyřídíme za vás všechny nezbytné listiny, dokumenty a poplatky související se založením SE.

Založení evropské společnosti je velmi specifické a také náročné. Přečtěte si tyto důležité informace na našem webu. Zjistíte z nich, co vše je potřeba zařídit a jaké výhody jsou s evropskou společností od nás spojeny.